День відкритих дверей у школі для батьків майбутніх першокласників

В школі відбувся День відкритих дверей для майбутніх першокласників та їх батьків, адже похід у перший клас – одна із найголовніших подій у житті малюка. Як правило, до цього важливого дня всі батьки ретельно готуються.
В свою чергу, кожен вчитель з великим нетерпінням і тривогою завжди чекає на своїх вихованців. Саме тому постало питання про необхідність тісної співпраці з батьками майбутніх учнів, бо тільки спільними зусиллями сім’ї та школи ми зможемо створити сприятливі умови для навчання дітей в умовах Нової української школи.

День був сповнений творчості та позитивних емоцій.

До батьків з вступним словом звернулися директор школи Людмила Шмалюх та вчитель майбутнього першого класу Людмила Білик. Більш детально про Нову українську школу розповіли вчителі початкових класів Любов Пухальська та Валентина  Ящук, які вже мали можливість оцінити всі переваги НУШ. А першокласники та другокласники продемонстрували, як проходять ранкові зустрічі і порадували гостей чудовими творчими номерами.

На завершення зустрічі, батьки написали заяви про зарахування дітей до першого класу.