Легка атлетика

9 грудня 2018 року було проведено відкриту першість Тульчинської ДЮСШ з легкої атлетики серед учнів загальноосвітніх шкіл району 2004-2005 р.н.

Змагання проводились з метою залучення дітей до систематичних занять на відділенні легкої атлетики та відбору кандидатів для участі в 1- турі чемпіонату області,  який відбудеться в січні 2019 року в м.Вінниці.

Змагання були особистими. За підсумками змагань переможцями та призерами стали:

Біг 20 м (дівчата)-  Гусятинська  Яна (ЗШ №2) , Покиньчереда Мирослава (ЗШ №1),  Яременко Христина  (Нестерварська ЗШ).

Біг 20 м (дівчата молодші)- Монастирська Аліна (ЗШ №3), Дріма Євдокія( ЗШ№1), Подоляк Анастасія (ЗШ№1),  Подоляк Анастасія(ЗШ№1).

Біг 20 м (юнаки)-Бабак Владислав (ЗШ№2), Балик Микола (ЗШ№2), Коліброда Юрій (ЗШ№2).
Біг 20 м (юнаки молодші) –Довгань Вячеслав (ЗШ№1), Сніцарук Даніїл (ЗШ№1), Кришталь Олександр( ЗШ№1).

Штовхання набивного м’яча(юнаки)-Коліброда Юрій(ЗШ№2), Балик Микола(ЗШ №2), Рудий іван (ЗШ№2).

Штовхання набивного м’яча (дівчата) –Магдевич Аліна (Мазурівська ЗШ), Яременко Христина(Нестерварка ЗШ), Бобікова Олександра (ЗШ №2).

Стрибки в довжину (дівчата) - Білоус Юлія (Мазурівська ЗШ), Гусятинська Яна (ЗШ №2), Погребна Анастасія (ЗШ№1), Покиньчереда Мирослава (ЗШ №1).

Стрибки в довжину (юнаки)- Бабак Владислав (ЗШ№2), Коліброда Юрій (ЗШ№2), Швець Ярослав (ЗШ№2).

Біг 200 м (дівчата) - Монастирська Аліна (ЗШ№2), Білоус Юлія (Мазурівська ЗШ), Гусятинська Яна (ЗШ№2).

Біг 200 м (юнаки) - Бабак Владислав (ЗШ№2), Швець Ярослав (ЗШ№2,) Коліброда Юрій (ЗШ№2).

В організації та проведенні змагань взяв участь весь тренерський склад Тульчинської ДЮСШ (директор А.Чорній) та вихованці старшої вікової групи  Браницький Владислав, Кішик  Дар'я, Пелих Олександра, Кузнецова Анастасія.

Наступні змагання відбудуться 15 грудня 2018року. В них братимуть участь учні загальноосвітніх шкіл району 2006 – 2007 р.н. і молодші .

Старший тренер відділення легкої атлетики Тульчинської ДЮСШ С.Федоровський.