Обласні змагання з футболу

9 травня 2018 року в м. Вінниця пройшли обласні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед дівчат 2005 – 2006р.н. Наш район представляла збірна команда  ДЮСШ для дітей сиріт та Тульчинської ДЮСШ (тренери – Гаєвська В.Г. , Дудар В.Г.).  Наша команда поступилась лише одну гру (Калинівській  ДЮСШ – 0-1)  і виграла дві на ступні гри (Іллінці ДЮСШ – 2-0, Хмільник ДЮСШ – 1-0) та завоювала бронзові медалі змагань.

Хочу привітати наших юних футболісток з вдалим виступом на офіційних змаганнях та їх тренерів, що готували команду. Також  хочу подякувати Подоляну В.В. та Яськову М.О. за багаторічну і плідну підтримку команди, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради Митрицану М.М., директору Тульчинської ДЮСШ Чорнію А.І. та директору Тульчинської ДЮСШ для дітей сиріт Юрківському В.М. за допомогу  в організації поїздки дітей на обласні змагання. Всім бажаю міцного здоров’я  та всього найкращого в житті та спорті.

Старший  тренер відділення футболу                          Квасневський С.С.

Тульчинської ДЮСШ