ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТТЯ В НЕСТЕРВАРСЬКОМУ ЗЗСО ПО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦIЯХ

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від  21.11.2016 року №1400 та наказу  відділу освіти, молоді і спорту  Тульчинської райдержадміністрації від 17.04.2018 року №19   «Про підготовку та проведення  Дня цивільної оборони в школах району» 8 травня 2018 року о 10 год.20 хв. в Нестерварському закладі загальної середньої освіти І –ІІ ступенів було проведено перевірку готовності на випадок надзвичайних ситуацій.

У визначений час пролунав сигнал  «Увага всім». Учителі  відкрили двері, перевірили наявність учнів у класі,  відзначили  відсутніх у класних журналах, попросили учнів одягнутися, попередили про недопустимість паніки.

При отриманні повідомлення,  учні школи під керівництвом учителів швидко залишили  приміщення навчального закладу і зібрались в пункті збору на спортивному майданчику. Вчителі перевірили чи всі учні вийшли з приміщення, про що доповіли директору  школи Шарлаю С.В.

Директор школи провів бесіду про можливі  варіанти  евакуації в разі різних надзвичайних ситуацій та  подякував учням, педагогічному колективу школи за чітке виконання даного завдання.

Мазур А.І. інженер з охорони праці відділу

освіти, молоді і спорту  Тульчинської РДА