Ф У Т Б О Л

31 березня 2018року в м. Літин  пройшов  турнір з футзалу –  «Кубок Біофарм», серед юнаків 2006 – 2007р.н.

В турнірі прийняли участь команди :

1. ДЮСШ Тульчин- тренери  Бєлік І.І., Мазур І.І.,
  2. «Олімпік» м. Вінниця,
  3. ДЮСШ Темп – 1 м. Вінниця,
  4. ДЮСШ Темп – 2,  м. Вінниця,
  5. ДЮСШ  Літин -1,
  6. ДЮСШ Літин – 2.

Команди  були поділені на дві підгрупи, де грали по колу. Результати турніру такі:

1м. ДЮСШ  Темп -1  м. Вінниця,

2м. ДЮСШ Літин -1,

3м. ДЮСШ Тульчин,

4м. «Олімпік» м.Вінниця,

5м. ДЮСШ Темп -2, м. Вінниця,

6м. ДЮСШ Літин – 2.

Команди призери турніру були нагороджені спортивними кубками, медалями, грамотами та цінними подарунками. В нашій команді був нагороджений – Павлов Ростислав, який був наймолодший учасник турніру – 2010 року народження і в цей день відзначав свій день народження. Всі учасники турніру тепло та щиро його привітали. Потім всі діти мали нагоду відвідати басейн та гарно там відпочити.

Хочу подякувати начальнику відділу освіти, молоді та спорту Митрицану М.М., директору ДЮСШ Чорнію А.І. та методисту відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської РДА Стовбчатому В.Ф. за допомогу в організації  поїздки наших дітей на турніри. Низький вам уклін за розуміння, любов до дітей та спорту.

Старший тренер відділення футболу                          Квасневський С.С.

Тульчинської ДЮСШ