Любов там, де мир, злагода , віра

Шкільне життя багатогранне і цікаве. В його основу покладений урок. Усі таїни людського життя і світу розкриваються на ньому.
  У Зарічненській ЗШ І-ІІ ст. у курс навчальної програми введений предмет « Основи християнської етики». Зміст цих уроків формує гуманістичні цінності та моральні чесноти християнства.

17 травня у  школі з учнями 5-6 класів учителем основ християнської етики Корчинською Інною Василівною був проведений відкритий урок за темою «Дві заповіді любові. Любов до Бога і до ближнього. Любов до Бога і до Батьківщини»

На уроці діти під керівництвом учителя розкривали значення слова «любов», досліджували, де народжується любов, звідки вона приходить, в якому серці може жити.

У кожній дитячій відповіді простежувалася головна думка: любов там, де мир, злагода, довіра.

Переглядаючи родинні світлини, діти стверджували, що  любов – це те, коли ти комусь потрібен,  коли про тебе дбають, слухають, розуміють, коли у тебе є дім, родина, Батьківщина. Учителька спонукала дітей зрозуміти, що потрібно не тільки прагнути любові , а й самим вчитися любити. Адже любов – єдиний скарб, який примножується, якщо його роздають. І саме через Божі заповіді блаженства Інна Василівна вчила дітей проявляти християнську любов у повсякденному житті до Бога, до ближніх, до рідної землі.

Підсумовуючи урок, учителька наголосила, що поряд з Любов’ю  завжди Віра і Надія.

Уроки християнської етики розкривають перед дітьми глибинний світ життя із Господом, із людьми. Тут діти вчаться спілкуватися з Творцем, вивчаючи Біблію, читаючи цікаві оповідання, ознайомлюючись із правилами і нормами життя в суспільстві, долучаючись до добрих справ, зроблених на благо ближніх і рідної України.

У апостола Павла є слова: «Любов ніколи не перестає». Та щоб у  серці жило це гарне, світле і чисте почуття, потрібно навчитися шанувати людей. Адже серце, в якому живе любов, належить Богу.

Учитель української мови та літератури Зарічненської ЗШ І-ІІ ст..

Грималюк Тамара