Районний конкурс "Колискова пісня"

З  метою відродження народних традицій, естетичного розвитку і виховання дітей дошкільного віку, популяризації та активізації їх творчої діяльності та з нагоди відзначення Дня матері в Україні, Міжнародного дня сім’ї 16 травня 2018року в актовій залі МБДЮ було проведено районний конкурс «Колискова пісня».

Членами журі було переглянуто 11 вокальних виступів учасників, які представляли 10 закладів дошкільної освіти району. Учасники конкурсу виконували різноманітні за змістом народні та сучасні колискові пісні.

Під час перегляду програми виступів учасників члени журі звертали увагу на рівень виконавської майстерності, артистизм та сценічну культуру, якість музичного супроводу.

Слід відзначити якісну підготовку до виступу  усіх учасників районного конкурсу. Приємно вразили  виступи Анни Преподобної, яка представляла ЗДО №4 міста Тульчина, Кадасімчук Лариси Дмитрівни (ЗДО №1 міста Тульчина), квартет  у складі Бабієнко Оксани Анатоліївни, Шевченко Ольги Олександрівни, Кушнір Антоніни Олександрівни, Лавриченко Світлани Володимирівни Тодоровської Оксани ЗДО №2 міста Тульчина), Булат Анни Олександрівни (Юрківський ЗДО), Чорної Марини Валентинівни (Ганнопільський ЗДО).

Та найгучніші оплески отримали переможці конкурсу.

За рішенням журі, Фурман Вікторія Леонідівна та Стовбчата Анастасія Андріївна,  нагородили грамотами та грошовими преміями  за зайняте І місце – Ричко Тетяну Юріївну (Кирнасівський ЗДО №1 «Ромашка»); за зайняте ІІ місце – Євдокімову Яну Павлівну (ЗДО №3 міста Тульчина «Оленка»); за зайняте  ІІІ місце – Гречко Діану Анатоліївну та її доньку (Холодівський ЗДО); Шиманську Людмилу Петрівну (Нестерварський ЗДО); тріо у складі Якобець Наталії Дмитрівни, Ноги Лідії Степанівни, Грицуляк Тетяни Василівни (Крищинецький ЗДО).

В обласному конкурсі «Колискова пісня» представляти Тульчинський район  буде Ричко Тетяна  Юріївна (Кирнасівський ЗДО №1).

Проведення районного етапу конкурсу сприяло збагаченню репертуару  закладів дошкільної освіти  для дітей дошкільного віку, батьків, творами класичної спадщини українського народу, адже саме колискова пісня чудодійно впливає на серце й почуття, на душевне здоров'я не лише малят-немовлят, а й усіх і кожного, хто її почує.