Ф У Т Б О Л

22 вересня 2017року  на  штучному футбольному полі відбулись   змагання  з  футболу з програми районної спартакіади  школярів  серед  ЗШ 1-2ст.  в  яких прийняли участь 7 шкільних команд .

Чемпіоном та призерами стали команди :

1. м. Холодівська  ЗШ №  – вчитель Савков Ол.В.;
  2. м. Мазурівська ЗШ №  – вчитель Дученко О.М. ;
  3. м. Торківська  ЗШ №1  – вчитель Туз Д.І.

Команди були нагороджені дипломом та грамотами відповідних ступенів відділу освіти Тульчинської районної державної адміністрації.

Ф У Т Б О Л

13 жовтня  2017року  на футбольному полі спорткомплексу ДЮСШ пройшли  змагання  з  футболу з програми районної спартакіади  школярів  серед  ЗШ 1-3ст. – 1 група в  яких прийняли участь 5 шкільних команд . Чемпіоном та призерами стали команди :

1. м. Клебанська ЗШ   – вчитель Кухтенко С.П..;
  2. м. Богданівська ЗШ  – вчитель Цвілишин А. ;
  3. м. Тиманівська ЗШ  – вчитель Чорний А.П.

Команди були нагороджені дипломом та грамотами відповідних ступенів відділу освіти райдержадміністрації.

Ф У Т Б О Л

25жовтня  2017року  в ігровому залі спорткомплексу ДЮСШ  пройшли   змагання  з   міні – футболу серед дівчат , з програми районної спартакіади  школярів  серед  ЗШ 1-2ст.,  в  яких прийняли участь 5 шкільних  команд. Чемпіоном та призерами стали команди :

1.     м. Торківська ЗШ   – вчитель Туз В.І.;

2.     м. Копіївська  ЗШ   – вчитель  Чорний В.В.;

3.     м. Бортницька ЗШ   – вчитель Дунський Ю.В.;

Команди призери були нагороджені дипломами  та грамотами відповідних ступенів відділу освіти райдержадміністрації, молоді та спорту  Тульчинської  міської ради та цінним подарунком від директора ДЮСШ для дітей сиріт Юрківського В.М.

Ф У Т Б О Л

27жовтня  2017року  в ігровому залі спорткомплексу ДЮСШ  пройшли   змагання  з   міні – футболу серед дівчат , з програми районної спартакіади  школярів  серед  ЗШ 1-3ст. – 2 група,  в  яких прийняли участь 7 шкільних команд . Чемпіоном та призерами стали команди :

1. м. Богданівська ЗШ –   вчитель Цвілишин  А.В.
  2. м. Тиманівська  ЗШ   – вчитель  Чорний А.П.;
  3. м. Білоусівська ЗШ   –  вчитель Сухіна С.С.;

Команди були нагороджені дипломом та грамотами відповідних ступенів
відділу осувіти Тульчинської райдержадміністрації, відділу освіти, молоді та спорту  Тульчинської  міської ради та цінним  подарунком від директора ДЮСШ для дітей сиріт Юрківського В.М.