Вшанування та нагородження творчо працюючих освітян

26 вересня в приміщенні Комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» відбувся щорічний обласний  форум «Окрилені творчістю», на якому відбувалося вшанування та нагородження творчо працюючих освітян області, переможців різноманітних конкурсів. Приємно відзначити, що на вищезазначеному заході за зайняте  І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури  був нагороджений Паладій Олександр Васильович, керівник гуртка Богданівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Також Дипломом І ступеню був нагороджений Богданівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів за перемогу в обласному конкурсі моделей системної роботи закладів освіти з організації військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.
Бажаємо творчих успіхів та подальших звершень всьому педагогічному та учнівському колективах Богданівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.