Зучтріч з десантниками-афганцями у Богданівській ЗШ І-ІІІ ст.

Дата створення: 18:22 16.02.2018

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей день закінчився процес виведення обмеженого контингенту радянських військ із території Республіки Афганістан.

Зустріч з Віктором Крупкою

Дата створення: 19:32 15.02.2018

Відбулася зустріч з поетом, викладачем Вінницького педагогічного університету ім.. М.Коцюбинського Віктором Крупкою у приміщення районної бібліотеки. На зустріч зі словом прийшли члени літературно-мистецького об’єднання «Оберіг» та учителі української мови та літератури району.

В О Л Е Й Б О Л

Дата створення: 19:28 12.02.2018

9 лютого 2018року  ігровому залі  спорткомплексу Тульчинської ДЮСШ пройшли змагання з волейболу,  з програми районної  Спартакіади школярів  серед  ЗШ 1-3ст. ( 2 група, дівчата ) в ,  яких прийняли участь 8 шкільних  команд.  Чемпіоном та призерами стали команди :

Тиждень педагогічної майстерності учителів природничо – математичного циклу Богданівської ЗШ І-ІІІ ст.

Дата створення: 17:50 12.02.2018

У відповідності до плану методичної роботи школи,  з метою популяризації передового педагогічного досвіду, пошуку нових ідей, прийомів, форм та методів роботи,у Богданівській ЗШ І-ІІІ ст. з 5 по 9 лютого 2018 року було проведено тиждень педагогічної майстерності учителів природничо – математичного циклу. Основна його методична тема: «Роль позакласних заходів з предмету у формуванні пізнавального інтересу учнів»

ЗІРКОВА МРІЯ-2018

Дата створення: 19:57 07.02.2018

7 лютого у Вінницькому обласному будинку вчителя відбувся обласний конкурс «Зіркова мрія - 2018».

Н А С Т І Л Ь Н И Й Т Е Н І С

Дата створення: 19:12 06.02.2018

2 лютого 2018року ігровому залі  спорткомплексу Тульчинської ДЮСШ пройшли змагання з настільного тенісу,  з програми районної  Спартакіади школярів  серед  ЗШ 1-3ст. 2 групи  в  яких прийняли участь 13 шкільних  команд.  Чемпіоном та призерами стали команди :

Н А С Т І Л Ь Н И Й Т Е Н І С

Дата створення: 18:58 06.02.2018

2 лютого 2018року ігровому залі  спорткомплексу Тульчинської ДЮСШ пройшли змагання з настільного тенісу,  з програми районної  Спартакіади школярів  серед  ЗШ 1-3ст. 1групи  в  яких прийняли участь 4 шкільні  команд.  Чемпіоном та призерами стали команди :

Тиждень фізики у Богданівській ЗШ І-ІІІ ст.

Дата створення: 17:21 03.02.2018

Відповідно до річного плану роботи школи та плану методичної роботи з 29 січня по 2 лютого 2018 року в  Богданівській ЗШ І-ІІІ ст.   проходив тиждень фізики. Він розпочався урочистою лінійкою, під час якої учні розіграли театралізоване дійство, засобом  якого ознайомили присутніх із планом проведення тижня, його метою та завданнями.

Раз добром зігріте серце – вік не охолоне

Дата створення: 19:40 01.02.2018

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість, опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх святий обов′язок сім′ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші діти будуть рости здоровими ,щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України. Добро вважають найціннішим скарбом.  Воно, як сонечко, зігріває, тішить і радує людей.

«На Аскольдовій могилі – український цвіт»

Дата створення: 17:18 29.01.2018

29 січня у всіх школах району пройшов тематичний урок «На  Аскольдовій могилі – український цвіт», приурочений 100-річчю бою під Крутами. Форма проведення уроку була різна: конференція, реквієм, урок-пам’ять, історична подорож, дискусія, презентація тощо.