Зустріч із легендою футболу, володарем «Золотого м’яча»

Дата створення: 14:04 07.10.2019

Незабутнім був день для батьків, школярів, вчителів Печерського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та молоді села. 5 жовтня 2019 року в гості до школярів завітав Бєланов Ігор Іванович – легендарний футболіст, форвард команди «Динамо»(Київ), Заслужений майстер спорту СРСР, володар Кубка кубків «Золотий м’яч» - нагороди, що присвоюється кращому футболісту року Європи(1986 рік), віце-чемпіон Європи (1988 рік) . Один із трьох українців, які отримали таке почесне звання найкращого футболіста Європи (Олег Блохін, Ігор Бєланов та Андрій Шевченко). Зустріч відбулася за участі голови Вінницької облспоживспілки, великого мецената В.В. Подоляна , голови райспоживспілки Балімчука С.В., начальника відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської РДА Чепернатого С.В., сільського голови Остапчука В.В.

Урочистості з нагоди професійного світа

Дата створення: 10:08 03.10.2019

2 жовтня 2019 року в залі засідань адміністративного будинку райдержадміністрації та районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. В заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Віталій Чуба, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Вільчинський, начальник відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Сергій Чепернатий, голова районної ради профспілки працівників освіти і науки Анастасія Стовбчата, які привітали освітян району з професійним святом, вручили кращим працівникам галузі та ветеранам освіти Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради, подарунки і квіти.

Увага! Конкурс!

Дата створення: 11:14 02.10.2019

На сторінці "Оголошення" розміщено оголошення про конкурс на  заміщення вакантної посади директора Журавлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Тульчинської районної ради Вінницької області.

Дата створення: 06:42 02.10.2019

27 вересня  2019 року  на футбольному полі спорткомплексу Тульчинської ДЮСШ  відбулися   змагання  з  футболу з програми районної спартакіади  школярів  серед  ЗШ 1-3ст. – 1 група , в  яких прийняли участь   5 шкільних команд . Чемпіоном та призерами стали команди :

Призначення керівника Тарасівського ЗЗСО І-ІІ ступенів

Дата створення: 06:29 02.10.2019

27 вересня 2019 р. за результатами роботи комісії відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації по розгляду кандидатур для призначення керівників закладів загальної середньої освіти району Шмалюх Людмила Борисівна пройшла конкурс на заміщення вакантної посади директора Тарасівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів.

Результати конкурсу

Дата створення: 14:38 27.09.2019

27 вересня 2019 року в приміщенні конференц-зали Тульчинської районної ради відбулося засідання комісії відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації по розгляду кандидатур на призначення керівників закладів загальної середньої освіти району.

М І Н І - Ф У Т Б О Л

Дата створення: 13:05 27.09.2019

Вшанування та нагородження творчо працюючих освітян

Дата створення: 23:39 26.09.2019

26 вересня в приміщенні Комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» відбувся щорічний обласний  форум «Окрилені творчістю», на якому відбувалося вшанування та нагородження творчо працюючих освітян області, переможців різноманітних конкурсів. Приємно відзначити, що на вищезазначеному заході за зайняте  І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури  був нагороджений Паладій Олександр Васильович, керівник гуртка Богданівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Заходи в рамках святкування Всеукраїнського Дня дошкілля

Дата створення: 16:53 26.09.2019

25 вересня 2019 року   в рамках святкування Всеукраїнського Дня дошкілля «Вереснева феєрія дошкілля Вінниччини» нагороджено вихователя-методиста Нестерварського ЗДО  Дідусенко Тетяну Анатоліївну Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації та премією за творчість та результативність в організації  дошкільної освіти.

Колегія відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської РДА

Дата створення: 16:31 26.09.2019

26 вересня в конференц-залі Тульчинської районної ради відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації. На порядку денному було розглянуто ряд важливих питань.