Печерська школа загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Директор школи        – Котовська Леоніда Іванівна     /тел. моб. 067-59-85-448/

Заступник директора з навчально-виховної роботи  –    Музика Тетяна Михайлівна

/тел. моб. 097-51-31-137/

Заступник директора з виховної роботи      –    Домінчак Антоніна Степанівна

/тел. моб. 0967921687/

Кредо школи:

В країну Знань вести дітей щоднини

І сіяти добро в дитячі душі чисті,

Завдання вчителя – становлення людини:

З маленьких паростків зростити особистість.

Довідка про школу

Наша школа функціонує з 1898 р

В 1988 році побудоване нове приміщення. Тут працює 22 учителя. Навчається 102 учні.  Обладнано 14 сучасних навчальних кабінети, комп’ютерний клас, методичний кабінет, 2 майстерні по обробці деревини і по обробці металу, спортивний та актовий зали. Гордістю школи є краєзнавчий музей та навчально - дослідні ділянки. Працюють гуртки технічної творчості /конструювання малогабаритної техніки/, вокальний, туристично-краєзнавчий, «Юні овочівники», гурток духових інструментів, хореографічний, 3 спортивні секції.

Педагогічний та учнівський колективи працюють спільно над реалізацією науково-методичної теми школи.

Пріоритетні завдання школи:

• Створення власного іміджу школи;
  • Якісне навчання та виховання дитини з урахуванням наступності всіх ланок освіти;
  • Удосконалення навчально-виховного процесу в умовах впровадження Державних стандартів початкової , базової  та  повної загальної середньої  освіти;
  • Використання нових педагогічних технологій та інтерактивних форм навчання;
  • Створення оптимальних умов для самореалізації кожної дитини як  особистості;
  • Гуманізація стосунків в освітньому трикутнику «учитель-учень-батьки»;
  • Посилення ролі органів шкільного врядування, активізація участі батьків у житті школи;
  • Соціалізація молоді  через правову освіту.

Кадровий потенціал

У навчальному закладі працює 22 учителя.

З них:

з вищою категорієюта мають педагогічні звання

Вища категорія - 2

І категорія  – 14 учителів,

ІІ категорія – 1  учителя,

спеціаліст   –  5  учителя.

Управління закладом здійснюється на державно-громадських засадах. Загальне управління школою здійснює директор та органи громадського самоврядування: шкільна, учнівська, методична ради. Організація роботи педагогічного колективу проводиться запринципом “ всі ми робимо одну справу .”

Організація методичної роботи ґрунтується на діагностичній основі, глибокому вивченні та аналізі результативності навчально-виховного процесу, рівня професійної підготовки педагогічних кадрів.

Особливості школи:

• Акцент на особистісно-зорієнтоване навчання, застосування інтерактивних  форм і методів  роботи, краєзнавчу роботу та естетичне виховання;
  • Старша школа забезпечує  профільне навчання для учнів 10-11 класів за спеціальностями: оператор комп’ютерного набору та водій автотранспорту категорій АВС , швачка, кухар, столяр, слюсар з  отриманням посвідчення;
  • В школі  діє  широка  мережа  гуртків та секцій.

Окрасою шкільних  та районних свят є  дитячий  духовий оркестр, який носить  звання Зразковий.

Усі учні школи  є членами дитячого об’єднання – клубу «Пошук», учні 5-11 класів – члени учкому.

Територія  школи складає 6,5 га, яку прикрашають квітники, зелені газони, парк, алеї та садок.

На території школи знаходиться  музей історії села, створений  силами учнів та учителів школи.

При школі діють  навчально-дослідні ділянки (0,5 га),  продукція з яких використовується для збагачення та здешевлення харчування учнів.

Усі учні школи забезпечені  якісним гарячим харчуванням із 3-х страв.

Пріоритетними напрямами виховної діяльності школи є превентивне виховання та виховання ціннісного ставлення до держави.

Життя школи не стоїть на місці,

ростуть діти – і мають зростати школа і учитель.

Сайт: http://pchr.tuedu.vn.ua