Шуро-Копіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Сторінками історії школи.

У 1918 році в селі була відкрита церковно - приходська школа, яка мала лише один клас. Першим вчителем а також директором був Мазур Порфир Тимофійович (1895 р.н.)

У 1928 році було добудовано 4 - річну школу, де крім Мазура П.Т. працював ще Заболотний Ілля Денисович.

У 1934 році на базі 4 -річної була створена 7 - річна школа. Перший випуск учнів відбувся в 1936 році.

Вчителями  семирічної школи працювали: Погребняк Олександр Степанович, Димчук Віктор Прокопович, Нікітчук Марія Яремівна, Чорна Клавдія Іванівна, Бабишена Ольга Олександрівна, Вовк Олександр Іванович.

Мазур Порфир Тимофійович працював на посаді директора школи до 1937 року. Був репресований. Після звільнення в 1947 році став працювати вчителем математики і співів в селі Юрківка. Реабілітований в 1957 році.

В роки війни школа мала лише початкові класи. Паралельно з українською школою в селі існувала російська школа, яка була збудована в 1036 році. При заснуванні школа була семирічною, згодом стала восьмирічною.

Директорами російської школи працювали: Лилик Яків, Марчук Василь Семенович, Кузьмін Леонід Никифорович, Горбатюк Іванович, Мякінін Михайло Йосипович. Директорами української школи були: Бабушкін Степан, Патлатюк Василь Семенович, Стародуб Василь Андрійович, Лавочніков Ісаак Савелійович, Скоробагач Софія Костянтинівна.

У 1974 році дві школи об'єднали в одну середню, яка мала класи з українською та російською мовою навчання. Школа розмістилась в добудованому приміщенні колишньої російської школи.

Першим директором середньої інколи був Мякінін Михайло Йосипович. З 1977 р. по 2004р на посаді директора працював Баранець Олександр Іванович.

В 1993 році було проведено реконструкцію приміщення школи, побудованого в 1936 році.

У 2004 році директором школи була призначена Бешлега Надія Володимирівна.  З 2009 року на посаді директора – Валігурська Юлія Михайлівна.

З 2012 по сьогоднішній час директором працює – Шимков Валерій Васильович.

Сьогодні Шуро-Копіївська ЗШ – це комунальний навчально-виховний заклад І-ІІІ ступенів, в якому здобувають освіту 60 дітей 1-11 класів.

Візитка школи

Соціальна місія школи: дати учням XXI століття освіту, яка б відповідала духовним і моральним потребам життя народу України в епоху перебудови суспільства.

Ідея педагогічного колективу: створення освітнього простору який сприяв би формуванню потреби філософського погляду на життя.

Педагогічне кредо колективу: забезпечення індивідуального просування в освіті кожного учня. Його всебічного повноцінного розвитку згідно з природними задатками.

Пріоритетні напрямки освітньої діяльності школи:

• Гармонійне поєднання освіти і виховання;
  • Формування національної свідомості особистості;
  • Реалізація особистісно - орієнтованого підходу до навчання та виховання учнів;
  • Упровадження в навчально - виховний процес інноваційних технологій;
  • Розвиток шкільного комунікативного середовища;
  • Задоволення потреб сім'ї та суспільства щодо повноцінного фізичного, психологічного та освітнього розвитку учнів.

Основні гасла:

• Інтерактивне є для цього навчання;
  • Цілеспрямовано працюй, не навмання;
  • Сучасність вимагає, а не ми;
  • Нового не лякайся, а нове - прийми.

За 44 роки існування середньої школи склалася певна система роботи, спрямована:

• на створення максимально сприятливих умов для інтелектуального, духовного, морально - естетичного, фізичного розвитку;
  • на виховання національно - свідомого громадянина України;
  • на забезпечення індивідуальних освітніх потреб особистості учня, випускника школи

Адреса  Вінницька область, Тульчинський район, с.Шура-Копіївська, вул. Шевченка, 119

Телефон (04335)44738

E-mail:   Shura_Kopiivska@ukr.net