Сільницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Заснована 1871 року як початкова чотирирічна школа, в 1940 році стала семирічною, в 1961 – восьмирічною . Новітня історія розвитку освіти у Сільницькій школі розпочалась з будівництва нового приміщення школи у 1979 році. З 1981 року школа функціонує як дев’ятирічна.

Сьогодні Сільницька ЗШ – це комунальний навчально-виховний заклад І-ІІ ступенів, в якому здобувають освіту 40 дітей  1 – 9 класів.

Кількість працівників навчального закладу – 14 чол., з них 9 педагогічних працівників. У закладі працюють 4 спеціалістів першої категорії та 4 спеціалістів ІІ категорії, один вчитель має звання «Старший вчитель».

До послуг вихованців – 10 навчальних кабінетів, комбінована майстерня, спортивний зал, бібліотека, зал Бойової Слави, світлиця, музей села і освіти, спортивний майданчик.

Було вміло організовано, підготовлено і проведено багато заходів : «Свято Першого дзвінка», «День учителя», «Новорічне свято», «День Захисника Вітчизни», «День перемоги», благодійну акцію «П’ять картоплин», конкурс  читців, конкурс малюнків «Я і мої права», Всеукраїнський  тиждень права, конкурс знавців української мови імені П.Яцика, тиждень безпеки  життєдіяльності, благодійну акцію «Від серця до серця», конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Учні  школи взяли участь в огляді вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2018», в конкурсі «Зіркова мрія», участь у конкурсах «Моє Поділля», «Новорічні композиції», «Український сувенір», «Моя Вінниччина», «Галерея кімнатних рослин», «Дідух», «Парад квітів біля школи», «Країна веселкова», «Дружат дети на планете», «Український коровай», «Малюнок, вірш, лист до мами», «Зоологічна галерея», «Вода – джерело життя – 2018», «Здай кров заради життя», «Людина і ліс», «Ми за тверезе життя».

Учні школи брали участь в Міжнародній природознавчій грі «Геліантус». 9 учнів нагороджені дипломами І ступеня, 1 учень – ІІ ступеня, 2 учнів – ІІІ ступеня.

У  Міжнародному конкурсі зі світової літератури «Sunflower» школа нагороджена грамотою, як найкраща у цьому конкурсі, а учні отримали дипломи : диплом І ступеня – 6 учнів, диплом ІІІ ступеня – 1 учень.

Школа отримала грамоту як найкращий навчальний заклад у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник», а учні школи нагороджені : дипломами ІІІ ступеня – 14 учнів, дипломами переможця в початковій школі – 9 учнів. Директор школи нагороджений дипломом за співпрацю та сприяння в грі учнів.

Лапко Руслана, учениця 8 класу нагороджена грамотою за зайняте 3 місце в Всеукраїнській учнівській олімпіаді з історії (ІІ етап); грамотою за зайняте ІІ місце в ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка; грамотою за зайняте ІІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім..П.Яцика.

У Всеукраїнському літературному конкурсі «Змагаймося за нове життя» Лапко Руслана, учениця 8 класу, зайняла ІІІ місце в м.Полтаві.

Учні школи взяли участь у Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «Лелека-2018» та нагороджені дипломами: 2 учні – дипломом золотого лелеки, 8 учнів – дипломом срібного лелеки.

У Всеукраїнському інтерактивному учнівському конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова – 2018» 6 учнів школи нагороджені дипломом І ступеня.

У конкурсі малюнка «Вода – джерело життя 2018» Ремінний Олег, учень 8 класу нагороджений грамотою та цінним подарунком за зайняте ІІ місце, Зябченков Володимир, учень 1 класу нагороджений грамотою та цінним подарунком за зайняте І місце.

Нагороджені грамотою відділу освіти, молоді і спорту  Тульчинської РДА за зайняте І місце в конкурсі «Український сувенір» Кондратенко Ірина, Зябченков Володимир,  за зайняте ІІ місце – Озеранський Роман.

В конкурсі «Новорічна композиція» 3 учнів зайняли  І місце – Кондратенко Ірина, Ткачук Віталій, Козіна Богдана; ІІ місце – 3 учнів – Кондратенко Ірина, Зябченков Володимир, Ремінна Діана.

В обласний конкурсах «Галерея кімнатних рослин» - Лапко Руслана, учениця 8 класу – ІІІ місце; «Дідух» - Кіщенко Лілія, учениця 8 класу – ІІІ місце; «Парад квітів біля школи» - Дровозюк Владислав, Ткачук Віталій, учні 8 класу – ІІ місце; «Країна веселкова» - Ремінний Олег, учень 8 класу – ІІІ місце; «Український коровай» - Ткачук Віталій та Ткачук Марина, учні 8 класу – І місце.

У Всеукраїнському заочному родинному конкурсі «Дідух» у м.Києві сім’я вчителів Железняків зайняла ІІ місце.

Разом з учнями навчаються і вчителі, підвищуючи свій фаховий рівень: беруть участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, використовують новітні освітні технології.

Особлива увага у виховній роботі школи приділяється екологічному, правовому, патріотичному та громадянському вихованню учнів.

Постійно та наполегливо, за допомогою сучасних педагогічних і виховних технологій та нових досягнень практичної психології колектив школи працює над створенням можливостей для самореалізації кожного учня  школи як громадянина та соціально компетентної особистості, готової жити в інформаційному суспільстві.

Очолює педагогічний колектив школи директор Железняк Леонід Миколайович.

Адреса :     індекс – 23621, Вінницька обл., Тульчинський р-н., с.Сільниця, вул. Центральна, 48.

Телефон :   0(43-35)2-38-59

Е-mail :      silnitsa.school@ukr.net

Сайт :       http://sln.tuedu.vn.ua/

Адреса : індекс – 23621, Вінницька обл., Тульчинський р-н., с.Сільниця, вул. Центральна, 48.

Телефон : 0(43-35)2-38-59

Е-mail : silnitsa.school@ukr.net