Сільницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Заснована 1871 року як початкова чотирирічна школа, в 1940 році стала семирічною, в 1961 – восьмирічною . Новітня історія розвитку освіти у Сільницькій школі розпочалась з будівництва нового приміщення школи у 1979 році. З 1981 року школа функціонує як дев’ятирічна.

Сьогодні Сільницька ЗШ – це комунальний навчально-виховний заклад І-ІІ ступенів, в якому здобувають освіту 27 дітей  1 – 8 класів.

Кількість працівників навчального закладу – 15 чол., з них 9 педагогічних працівників. У закладі працюють 4 спеціалістів першої категорії та 4 спеціалістів ІІ категорії та один спеціаліст, один вчитель має звання «Старший вчитель».

До послуг вихованців – 10 навчальних кабінетів, комбінована майстерня, спортивний зал, бібліотека, зал Бойової Слави, світлиця, музей села і освіти, спортивний майданчик.

Учні школи взяли участь майже в усіх районних конкурсах, а також вийшли переможцями в обласних конкурсах. А саме : Козіна Анна нагороджена грамотою відділу освіти Тульчинської РДА за зайняте І місце в районному конкурсі та Вінницькою обласною станцією юних натуралістів за зайняте III місце в обласному зборі-конкурсі юних майстрів народних ремесел в рамках обласного тижня народознавства «Любіть Україну вишневу свою» номінація «Писанкарство».

За участь у XXVIII обласній краєзнавчій олімпіаді української молоді «Моя Вінниччина» нагороджені грамотами Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій Кондратенко Віталій, Козіна Анна, Лапко Руслана. Департамент освіти і науки Вінницької ОДА нагородив за зайняте II місце Козіну Анну, III місце - Кондратенка Віталія грамотами та статуетками у XXVIII обласній краєзнавчій олімпіаді учнівської молоді «Моя Вінниччина».

Департамент освіти і науки Вінницької ОДА нагородив грамотою Козіну Анну за майстерність художнього читання у конкурсі «Зіркова мрія».

Грамотами асоціації євроклубів Вінниччини за конкурс «Україна має таланти»  нагороджені Кисіль Анастасія, Лейбак Анжеліка, Козіна Богдана,  Кондратенко Ірина.

Учні 5-8 класів брали участь у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус». Дипломом І ступеня нагороджені 9 учнів, ІІ ступеня – 1 учень, ІІІ ступеня – 2 учні.

У міжнародній грі «Sunflower» взяли участь 7 учнів, з них нагороджені дипломом І ступеня – 6 учнів, ІІІ ступеня – 1 учень. Учні школи зайняли 3 місце в області по конкурсах : Лапко Руслана «Галерея кімнатних рослин», Кіщенко Лілія – «Дідух», Ремінний Олег – «Країна веселкова».

У ІІ етапі міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка учениця 8 класу Лапко Руслана зайняла ІІ місце, у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика Лапко Руслана зайняла ІІІ місце, вчителька Железняк В.В.

У районній олімпіаді з історії учениця 8 класу Лапко Руслана зайняла ІІІ місце серед шкіл І-ІІІ ступенів та І місце серед шкіл І-ІІ ступенів, вчителька Железняк В.В..

Разом з учнями навчаються і вчителі, підвищуючи свій фаховий рівень: беруть участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, використовують новітні освітні технології.

Особлива увага у виховній роботі школи приділяється екологічному, правовому, патріотичному та громадянському вихованню учнів.

Постійно та наполегливо, за допомогою сучасних педагогічних і виховних технологій та нових досягнень практичної психології колектив школи працює над створенням можливостей для самореалізації кожного учня  школи як громадянина та соціально компетентної особистості, готової жити в інформаційному суспільстві.

Очолює педагогічний колектив школи директор Железняк Леонід Миколайович.

Адреса : індекс – 23621, Вінницька обл., Тульчинський р-н., с.Сільниця, вул. Центральна, 48.

Телефон : 0(43-35)2-38-59

Е-mail : silnitsa.school@ukr.net