Відділ освіти, молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації

Новини ЗЗСО

Клебанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

17-10-2018

Заходи до Дня захисника України

    Ураховуючи нові суспільно-політичні реалії в Україні усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.

   Виховною проблемою Клебанського закладу загальної середньої освіти є: «Виховання свідомого громадянина, патріота рідної землі, який володіє високою культурою міжнаціональних відносин, духовно та фізично досконалий, готовий жити у громадянському суспільстві».

  Одним з найголовніших напрямків виховної роботи школи є національно-патріотичне виховання.

  Педагогічний колектив виховує повагу до Конституції держави, законодавства, державних символів – Герба, Прапора, Гімну. Вивчаючи історію українського козацтва, формує готовність вихованців до захисту Вітчизни.

  З нагоди Дня українського козацтва в школі проведено «Нумо, козачата» для учнів початкової школи. До гурту козаків прийняли козачат 1 класу. Перемогу здобула дружба.

  До Дня захисника України провели ряд заходів: години спілкування «Мужні захисники України», конкурс малюнків « Ми за захист нашої Вітчизни», вшанування учасників ООС, покладання квітів до Меморіального комплексу, пам`ятника загиблим воїнам в роки Другої світової війни та могили учасника АТО Свинобія Володимира Васильовича.

Колектив школи та учнівська молодь взяли активну участь в акції «Подільський кошик-захиснику Вітчизни» з гуманітарною допомогою для підтримки бійців Національної Гвардії та Збройних сил України.

   Адміністрація школи дякує батькам, учням, працівникам закладу за активну участь, за листи, малюнки, подяки, гуманітарну допомогу для бійців, які беруть участь у бойових діях на Сході України.                            

                         Заступник з виховної роботи Мисько Галина    Василівна

     


Крищинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів

10-10-2018

Від перемоги до звершень

У рамках 15 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад переможцями було визнано 355 проектів.

         Дуже приємно, що наш проект «Термомодернізація сільської школи. 1 етап» по Крищинецькому закладі загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів також не залишився осторонь. Пріоритетний напрямок якого – всеохоплююче впровадження технологій енергозбереження та використання альтернативних і відновлювальних джерел енергії; підвищення рівня якості освіти, оновлення її змісту, гармонізація освіти з реальним сектором економіки.

         За проектом було залучено 210 000 грн. З них 90 000 грн. – фонд конкурсу, 50 000 грн. – кошти з бюджету Крищинецької сільської ради, та 70 000 грн. надали співфінансування організації-партнери:

 • ТОВ АК «Зелена долина» - 35 000 грн.;
 • ПрАТ «Зернопродукт МХП» – 15 000 грн.;
 • ГО «Життя та розвиток громад» - 15 000 грн.;
 • ТОВ «АгроЕталонПлюс» - 5 000 грн..

Впродовж червня – листопада 2018 року маємо реалізувати ідеї, які дозволять забезпечити впровадження технологій енергозбереження. Так, станом на 05.10.2018р. уже замінено 32 вікна та 1 двері.

Дуже сподіваємося, що наш проект буде мати продовження.

Хочемо подякувати всім, хто вірить у нашу роботу; зокрема організаціям-партнерам, які не залишилися осторонь цього питання. А також батькам за допомогу в проведенні внутрішніх ремонтних робіт.

Такі проекти дають можливість сільській молоді залишатися, люди відновлюють свої села та змінюють на краще суспільство і світ навколо.

Ми заряджаємося новими ідеями та плануємо їх втілювати у життя.

 


            На старті до нової української  школи...

Швидко пролетіли літні канікули, і наша Журавлівська  школа радо відкрила двері для всіх своїх жителів. А щоб учням тут було цікаво і комфортно, немов  у казці, протягом літа, як бджілки, трудилися працівники школи і батьки. Вони перейняли  запал ініціативного і енергійного директора школи Монастирука Юрія Вікторовича.  Як вмілий менеджер, він залучив до благоустрою школи підприємців: Мельника О. В., Панчука О.Г., батьківську громадськість, сільського голову Ліньова  О. А., випускників минулих років, за що всім велика вдячність.  Операція " Оновлена школа" вдалась!

Школа стала схожою на затишну, ошатну оселю для своїх вихованців.

Для козачат 1-4 класів оформлено коридор-курінь, першокласників зустрів гарний клас нової української школи, побудована кімната гарного настрою для групи продовженого дня, а вчителі-предметники подбали, щоб класи-кабінети стали стартом для мандрівки по Країні Знань.

Щодня до рідної школи поспішає радісна галаслива сім’ я. Тут цікаво, день на день не схожий. Цікаві уроки переплітаються з тематичними тижнями, рекомендації до яких на своїх засіданнях щопонеділка пропонує актив ради школи і клубу " Родина".

За неповний  вересень  місяць навчання  у школі було проведено чимало заходів.

Взяли участь у Всеукраїнській акції " П ять картоплин" і зібрали більше 600 кг, овочів для будинку дитини, провели тиждень фізичної культури і спорту, тиждень безпеки руху дітей, тиждень національно-патріотичного виховання, в рамках якого долучились до Всеукраїнської освітньої кампанії " Голуб миру".

 В п’ятницю, 21 вересня, діти роздавали  голубів миру, які виготовили своїми руками,  жителям села. Цікавою була  тематична лінійка  " Діти України - за мир!". Натхненні ідеєю про мирне сьогодення і майбутнє, діти представили своє бачення завтрашнього мирного дня у малюнках на асфальті.

Надалі ще планується багато цікавих ідей і заходів, які обов’язково будуть втіленні в життя .

Школа живе, оновлюється, і ми гостинно запрошуємо всіх відвідати нашу найріднішу школу!    

(заступник директора з виховної роботи Т.В. Дребнюк)

   


Богданівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

24-09-2018

Вибори Президента Шкільної Республіки ТЕМП

Однією із форм залучення дітей до участі у громадському житті є учнівське самоврядування  як один із головних принципів діяльності учнівської спільноти. І саме через шкільне врядування відбувається процес підготовки майбутніх активних громадян нашої держави, із глибоко усвідомленою життєвою позицією, почуттям національної самосвідомості, які б змогли розв’язувати як щоденні, так і масштабні завдання, приймати власні рішення. Суть його полягає у реальній участі дітей в управлінні життям та діяльністю класу та школи.

У Богданівському ЗЗСО І-ІІІ ст. учнівське врядування є важливою частиною демократичних процесів, які відбуваються як у школі, так і у суспільстві в цілому. Учнівське врядування сприяє згуртуванню шкільного колективу, розвитку громадської думки, процесу соціалізації особистості, ефективному входженню в доросле життя.

Діти стають не спостерігачами життя, а його учасниками. Через шкільне врядування відбувається підготовка майбутніх активних громадян, патріотів своєї держави.

Ефективною формою організації учнівського самоврядування  у Богданівському ЗЗСО І-ІІІ ст. є Шкільна Республіка ТЕМП (Талановита, Ерудована Молодь Поділля), яка об'єднує учнів 5—11-х класів Очолює шкільну республіку Президент, який обирається шляхом демократичних виборів.

В п′ятницю, 21 вересня, в Богданівському ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулися вибори Президента Шкільної Республіки ТЕМП. Класні колективи на протязі двох тижнів активно обговорювали та висували на цей відповідальний пост кандидатів. А вони, в свою чергу, розробляли та виносили на розсуд учнівської спільноти свої передвиборчі програми.

Кабінетом міністрів Шкільної Республіки ТЕМП було створено виборчу комісію, яка провела вибори і підвела їх підсумки. За результатами виборів Президентом Шкільної Республіки ТЕМП стала учениця 9-го класу Безп′ятчук Настя. 

  

 

Богданівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

24-09-2018

Підсумки свята Врожаю

Теплого вересневого дня у Богданівській ЗШ I-III ступенів школі пройшло “Свято врожаю та квітів”, яке стало уже традиційним. У цьому заході взяли участь учні 1-11 класів, які старанно готувалися заздалегідь, в цьому їм активно допомагали батьки. Такого розмаїття фарб і світла не бачила навіть сама осінь, а дитячій фантазії не було меж. З року в рік композиції, які створюють учні, стають кращими і досконалішими, можливо й мистецькими. Яскравим дебютом ввійшли першокласники в активне шкільне життя.

Квіткові композиції вироби з овочів та фруктів, які представили всі класи школи, були оцінені членами журі: композиції. Журі оцінювали по таких критеріях.

III місце - 2 клас кл. кер. Войткова Ю. С.

II місце – 4 клас кл. кер. Каспрук Л. В. та 3 клас кл. кер. Притуляк О. Г.

I місце – 1 клас кл. кер. Пасічник А. О.

Грамотами відмічені кращі роботи учнів.

Учня 3 класу Варгоцького Сергія - “Павутинне гніздо”

Учениці 1 класу Яровенко Єви - “Ферма”

Учениці 1 класу Калачик Кароліни - “Сніговики” та “Дельфін”

Учня 4 класу Коваля Романа - “Черепаха”

Між учнями 5-11 класів:

III місце - 7 клас кл. кер. Петрунько Л. О.

II місце – 6 клас кл. кер. Гріщенко А. В.

I місце – 5 клас кл. кер. Заремба Л. О.

А також грамотами відмічені кращі вироби учнів.

Шиндера Василя - “Літак” учня 5 класу

Безп'ятчука Максима - “Корабель” учня 5 класу

Піндак Вікторії – “Вінні Пух ” учениці 9 класу

Сокоринської Каріни “Колиска” учениці 6 класу

Слободянюк Діани - “Коровай” учениці 11 класу.

 

 


Кирнасівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

20-09-2018

 1. Депутат Лариса Білозір передала школярам м'ячі до Дня фізкультури і спорту. Вітала дітей  голова  Кирнасівської селищної ради Процишина Т.В.

 

 

 

 

 1. До Дня фізкультури і спорту в школі відбулася зустріч учнів 5-11 класів із тренером – викладачем Тульчинської ДЮСШ Скляруком В.К., кандидатом у майстри спорту з вільної боротьби, багаторазовим чемпіоном України з греко – римської вільної боротьби.

    

 1. До Міжнародного Дня миру проведено квест  «Щоб небо не падало - з'єднаймо руки».

4.Члени учнівського лісництва 15 вересня 2018 року відвідали лісівничо – просвітницький фестиваль «Пізнай ліс»у м. Вінниця.

Директор школи                                                                Т. В. Дерун

                                              

         Гот. заступник директора з виховної

         роботи  Розлуцька Т.Д. (53-1-74)

 

 

Білоусівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

20-09-2018

ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ

Як створити умови для надання нашим дітям якісних освітніх послуг?

Як в епоху інформаційних технологій залучити молоде покоління до збереження культурної спадщини минулого, особливо до історії рідного села, до відомих людей, які його прославили?

Ці питання є пріоритетними у роботі педагогічного колективу Білоусівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Вирішити їх допоміг п’ятнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад у 2018 році. Адміністрацією  та педагогічним колективом були підготовлені та подані на конкурс два проекти «Створимо музей Костя  Широцького - збережемо культурну спадщину Поділля», «Тепло і затишок дітям Нової української школи», які здобули перемогу.

 Ініціатива щодо створення музею Кості Широцького виникла в стінах школи і знайшла підтримку  громади села. Вона є необхідною, своєчасною і святою справою збереження пам’яті про  видатного земляка.

У закладі обладнано сучасну класну кімнату для першокласників Нової української школи та створено нове освітнє середовище орієнтоване на розвиток творчої особистості.

Для реалізації проектів залучено 332 000 гривень, в тому числі з обласного фонду конкурсу виділено 75 000 гривень, з бюджету сільської ради – 20 000 гривень, з районного бюджету – 20 000 гривень.

У співфінансуванні взяли участь організації-партнери:

 • ДТЕК «Ладижинська ТЕС» - 100 000 гривень (директор О.Б.Бобрик)
 • ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» -70 000 гривень (директор І.В.Лещенко)
 • ТОВ «Богданівське» - 20 000 гривень (директор  О.Д.Дяченко)
 • Громадська Організація «Життя та розвиток громад» - 25 000 гривень (голова Л.М.Білозір)
 • фермерське  господарство «Агро-ВАС» -2 000 гривень (голова С.С.Олійчук)

Робота над реалізацією проектів триває.

Адміністрація школи, педагогічний колектив, батьки щиро вдячні за допомогу , підтримку всім, кому не байдужа доля наших дітей, їх майбутнє.

Г.М.Андрущенко, учителька української мови та літератури