Заозерненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

У 1984 році у мальовничому куточку Вінниччини,в  селі Заозерне, виросла прекрасна новобудова – загальноосвітня школа. З того часу школа розпочала відлік свого нового життя,  стала домівкою для дітей та вчителів. За проектними даними школа здатна забезпечити навчання 250 учнів. Рік за роком срібний дзвоник садить школярів за парти.

З 1984 по 1990 р.р. – директор школи Маценко М.Я.

З 1990 по 1994 р.р. – директор школи  Гуменюк І.І.

У 1994 році директором  школи стала Невеселюк Людмила Володимирівна.  В 2002 році з ініціативи директора школи Невеселюк Л.В. школа отримала ліцензію як школа І-ІІІ ступенів.

Будучи енергійною, творчою, дієвою людиною, Людмила Володимирівна згуртувала навколо себе колектив однодумців, людей високої педагогічної майстерності,  які разом плідно працюють над створенням нового іміджу школи.

Іноземні мови, що вивчаються – англійська та німецька. Є спортивна база, що складається зі спортивної зали, стадіону та майданчика.

В школі панує атмосфера співтворчості між учнями та вчителями.

З гордістю можна сказати, що вчителі нашої школи – люди невичерпної енергії, дивовижної ерудиції дають якісні знання, тому що кожного року багато  випускників вступають до вищих навчальних закладів. Найбільше досягнення школи – це наші діти. Наші учні беруть активну участь у шкільних олімпіадах, а їх переможці є учасниками і призерами районних та  обласних олімпіад. З року в рік учні показують свою майстерність не лише за партою, але й на сцені. Школярів хвилює чарівний світ музики і поетичне слово, які пробуджують в дитячих душах священні почуття любові до рідного краю, до свого народу.

Значну роль у вихованні школярів відіграють спільні дії школи і сім’ї. В школі діє батьківський всеобуч, де ведеться пропаганда педагогічних знань із метою підвищення педагогічної грамотності батьків, для чого запрошуються психологи, лікарі, юристи.

Сформовані та працюють предметні гуртки, спортивні секції.

Складовою частиною виховної роботи є шкільне врядування “Крила», як одна з важливих умов залучення учнів до громадської діяльності. Заклад працює відповідно до Статуту школи.

В школі діє дитяча організація «Паланчани» за колишньою назвою села Паланка. Юні паланчани збирають матеріал історії села, приймають активну участь в шкільних заходах. Створено музей історії села з ініціативи гетьмана дитячої організації «Паланчани»  Невеселюк Л.В.

На базі школи районним методичним кабінетом проводяться семінари для вчителів району.

Пишається школа своїми випускниками, які вже стали лікарями, учителями, водіями, інженерами, агрономами, бухгалтерами, економістами, юристами, програмістами, бізнесменами,а головне – гарними людьми.

Сьогодні школа продовжує радувати всіх веселим щебетанням дітвори. За   роки свого існування вона стала ще кращою і впевнено дивиться у майбутнє.

Адреса:  вул. Шкільна, 25А, с.Заозерне, Тульчинський р-н, Віницька обл.23664

E-mail: zaozerne.shkola@gmail.com