Журавлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

1878 рік. В селі Журавлівка побудовано першу школу.  Цей будинок будували як волость, яка об’єднувала 12 сіл, де був управляючий та секретар.

1900 рік. Введено чотирьохрічне навчання. У школі було три учителі : директор і дві вчительки. З 1914 року до 20-х років директором школи був Стовбчатий Йосип Микитович.  Чотирьохрічна школа існувала до тридцятих років.

1929 рік. Відкрито семирічну школу, яка рахувалася загальнообов’язковою.  Першим директором семирічної школи був Луцький В.І., потім – Чернятинський Н.П.

1941 – 1944 роки. Під час окупації в селі панували румуни. В цей час працювала початкова школа, в якій примушували вивчати румунську мову. Коли було звільнено село від окупантів, відновила роботу семирічна школа.

1950 рік. Відкрито середню школу з платним навчанням за 8, 9, 10 класи. У 8, 9, 10 класи приймали здібних  дітей. Першим директором середньої школи був Герасимлюк Борис Петрович, потім – Міх Хома Іванович.

1968 рік. Відкрила двері двоповерхова новозбудована  школа. ЇЇ було збудовано коштом колгоспу імені Шевченка (голова колгоспу Балухатий П.П., директор Григоренко Г.І.)

З 1973 по 2017 рік директором школи був Штуль Петро Михайлович, відмінник народної освіти, делегат ІІ з’їзду педагогічних працівників,   нагороджений орденом «Знак пошани», медаллю Макаренка

На сьогоднішній день педагогічний та учнівський колектив очолюють:

Директор Монастирук Юрій Вікторович

Заступник  директора з НВР – Дзярик Валерій Андрійович

Заступник Директора з ВР – Дребнюк Тетяна Василівна

Навчально-виховний процес  здійснюють 19 вчителів:

вищої категорії  – 4

першої – 11

другої – 2

спеціаліст – 3 та педагог-організатор  методист.

В школі навчається  учнів – 116.  Хлопчиків – 69, дівчаток – 47.

Школа має 14 кабінетів: початкового навчання (4); історії; фізики; інформатики; математики; зарубіжної літератури; англійської  мови української мови та літератури; спортивну залу.  У школі функціонує бібліотека.

Проблема, над якою працює школа :

«Шляхом подолання відчуженості учня від навчання, забезпечення його активної участі у навчально-виховному процесі, зосереджуючи зусилля на формуванні психологічних проблем мотивації навчальної діяльності»

Виходячи із наслідків роботи школи за минулий навчальний рік педколектив обирає девіз 2017/2018  навчального року «Дитинство вимагає найбільшої поваги»

Адреса: 23641 вул. Шевченка, 194. с.Журавлівка Тульчинський район Вінницька область

телефон (04335) 38730

E-mail : zhuravlivka_ school@i.ua